6 porad odnośnie uprawy cannabis outdoor

Chcesz zebrać swoje własne żniwo? Mimo że wiele osób uważa, że może to być naprawdę trudne przedsięwzięcie, wcale tak nie jest! No cóż, te osoby prawdopodobnie nigdy nawet nie próbowały uprawiać cannabis.

1. Jeśli to możliwe, kup odmianę typowo dostosowaną do uprawy outdoor, ponieważ ona po prostu sprawdzi się najlepiej.
2. Według ekspertów uważa, że najlepszy czas na uprawę marihuany przypada na wiosnę ponieważ rośliny rosną wyższe podczas pierwszej połowy lata. Okazuje się, że rośliny żeńskie zwykle rosną mniejsze, ponieważ w czasie letniego przesilenia wkładają one sporo energii w wytworzenie kwiatów.
3. Aby uzyskać jak najlepsze wyniki, musisz wybrać miejsce, w którym rośliny mogą codzienne otrzymać od czterech do sześciu godzin światła słonecznego. Tym samym nie oznacza to, że miejsce blisko drogi lub w zasięgu zwierząt będzie najlepsze – pamiętaj o tym.
4. Podlewaj często rośliny. Powinieneś również rozważyć dodawanie składników odżywczych do wody, aby mieć pewność, że rosną one zdrowe, silne i wykazują swój pełny potencjał.
5. Możesz rozważyć zasadzenie roślin w doniczkach, ponieważ da ci to możliwość zmieniania miejsca, w którym się znajdują; a w razie potrzeby łatwiej będzie ci je ukryć. Jedną z pewnych kryjówek jest umieszczenie cannabis pomiędzy innymi, dużymi i liściastymi roślinami.
6. Niezależnie od tego, czy sadzisz cannabis bezpośrednio w ziemi czy w doniczkach, rzeczą o której musisz pamiętać jest żyzna ziemia.

Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, a na pewno zbierzesz żyzne plony. Uprawa marihuany w świetle tego wszystkiego wcale nie jest taka trudna, jakby mogła się wydawać, prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.