Recenzja Odmiany Marihuany Lemon Cake

Lemon Cake to odmiana hybrydowa, w której mocno dominuje sativa. Lemon Cake znana również jako Lemon Cheesecake, została pierwotnie wyhodowana przez Heavyweight Seeds, europejską firmę znaną z odmian takich jak Fruit Punch. Odmiana ta została stworzona przez skrzyżowanie Lemon Skunk oraz Cheese.

Czego należy się spodziewać?

Rośliny wyglądem przypominają raczej odmiany indica – rosną krótkie i krzaczaste, a nie smukłe i wysokie jak oczekiwać można od odmian sativa. Pąki natomiast już nie powodują takiego zdziwienia, są typowe dla sativ, czyli bardziej luźne, puszyste, o zielonym odcieniu.

Jeśli chodzi o zapach, jest on ostro – cytrusowy, posiada pikantne nuty przypominające macierzystą odmianę Cheese. Ze względu na to, że w linii odmian po obu stronach znajduje się Skunk, nie jest niespodzianką, że jego aromat jest również tutaj obecny, szczególnie podczas mielenia pąków. Podczas palenia smak może być nieco ostry, ale posiada on ziołowy posmak, który łagodzi całe doświadczenie.

Przy poziomie THC, który może wynosić od 12 do 25 procent, jest to odmiana po którą z pewnością warto sięgnąć. Lemon Cake może być świetnym środkiem wspomagającym koncentrację, jeśli jest stosowana właściwie.

Korzyści medyczne

Odmiana zapewnia cudowny, umysłowy haj, który może pomóc w dokończeniu projektu lub wykonaniu pracy – bez znaczenia czy jest to praca domowa, komputerowa, czy po prostu czytanie książki. Może powodować couch lock, niech cię to nie zaskoczy!

Jak wspomnieliśmy wcześniej, przy prawidłowym stosowaniu odmiana ta może być idealnym wyborem w ciągu dnia, zwłaszcza gdy jest stosowana w umiarkowanych dawkach. Szczególnie dobrze sprawdzi się u osób cierpiących na łagodną lub umiarkowaną depresję oraz drobne bóle. Stwierdzono również, że jest korzystna u osób cierpiących na utratę apetytu oraz zaburzenia związane z niedowagą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.