Jedzenie nasion konopi

Przez długi czas nasiona konopi były ignorowane ze względu na botaniczny związek z medycznymi odmianami cannabis. Jednak nasiona konopi nie powodują żadnych psychotropowych reakcji, a zamiast tego mogą przynosić znaczne korzyści zdrowotne dzięki unikalnemu profilowi odżywczemu.

Konopie to odmiana rośliny, która ma długą historię użytkowania na całym świecie. Niestety, w Stanach Zjednoczonych w latach pięćdziesiątych XX wieku została ona sklasyfikowana do tej samej kategorii co marihuana, ponieważ zawiera niewielką ilość naturalnie występujących tetrahydrokannabinoidów (THC), a jej zastosowanie zostało w znacznym stopniu zmarginalizowane.

THC zostało szeroko przebadane, a nauka pokazuje nam, że gdy nie jest palone, również posiada znaczne korzyści zdrowotne i prawie żadnych skutków ubocznych. Mówimy o leczeniu praktycznie wszystkiego, od astmy po raka, podobnie jak kannabidiol.

Nie tak silna jak marihuana, przemysłowa konopia zawiera około 0.3-1.5 procent THC – marihuana zawiera około 5-10 procent (lub więcej) THC.

Oznacza to dwie rzeczy:

1. Jedzenie nasion konopi jest niezwykle korzystne zarówno dla ciebie jak i twojej rodziny.
2. Spożywanie nasion konopi i produktów z konopi nie powoduje haju, jak np. palenie jointa, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczne, zdrowe i legalne.

Jeśli chcesz poprawić trawienie, zrównoważyć hormony i poprawić metabolizm, konopie mogą być właśnie tym, czego szukasz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.