Jak uniknąć gastro

Oczywiście można stosować marihuanę i nie rzucać się na jedzenie. Istnieje kilka strategii, które możesz zastosować, aby upewnić się, że gastro nie doprowadzi cię do żadnych problemów zdrowotnych.

Oto parę sugestii:

• wybieraj zdrowe przekąski

Kiedy marihuana powoduje, że masz ochotę na przekąski, upewnij się, że pod ręką masz tylko zdrowe opcje. Przygotuj świeże warzywa i inne zdrowe produkty. Pamiętaj, że marihuana poprawia ich smak, więc nawet jeśli nie lubisz warzyw, będą ci one bardzo smakować po zapaleniu cannabis.

• wyczyść kuchnię

Możesz nie być w stanie kontrolować gastro, kiedy będziesz pod wpływem marihuany, ale nie zjesz niezdrowego jedzenia, jeśli go nie będzie w kuchni. Kiedy spożywasz marihuanę, zrób wszystko, aby doprowadzić do sytuacji, w której nie masz dostępu do niezdrowej żywności.

• zaplanuj kalorie

Oblicz, ile kalorii możesz spożywać każdego dnia i zapisz to. Dowiedz się, ile jedzenia możesz zjeść, aby trzymać się swojego planu. Kiedy podejmiesz te decyzje przed sięgnięciem po marihuanę, mniej prawdopodobne jest, że ulegniesz pragnieniom i zboczysz z planu.

• trenuj

Utrzymanie zdrowej masy ciała wymaga regularnych ćwiczeń. Jednak kiedy doświadczasz gastro twoja motywacja do ćwiczeń znacznie się zmniejsza. Pamiętaj o codziennym treningu, aby mieć pewność, że zachowujesz zdrowy balans.

Cannabis jest bezpiecznym i naturalnym lekiem na wiele różnych schorzeń. Cannabis wpływa na układy znajdujące się w organizmie człowieka i chemię jego mózgu i ważne, aby umieć to umiejętnie wykorzystać.

Jeśli macie inne sposoby na uniknięcie gastro, podzielcie się nimi z nami w komentarzach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Jak uniknąć gastro”


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.