Wpływ codziennego palenia na mózg

Czy codzienne palenie marihuany naprawdę szkodzi?

Dyrektor medyczny Caron Treatment Centers, Dr. Joseph Garbely powiedział, że codzienne stosowanie marihuany może prowadzić do spowolnienia czynności mózgu i wielu innych upośledzeń.

MOŻE ale nie musi…

Według doktora, codzienne stosowanie cannabis sprzyja chronicznej utracie uwagi, koncentracji i skupienia. Codzienni użytkownicy marihuany wykonują swoje zadania na niższym poziomie zarówno w pracy jak i w szkole.
Maleje również skupienie i ogólna motywacja. Około 15 procent użytkowników cannabis rozwija uzależnienie do substancji. Codzienni użytkownicy cierpią na zaburzenia pamięci i problemy życia codziennego.

Niestety, biorąc pod uwagę federalną klasyfikację marihuany, brakuje realnych danych dotyczących skutków codziennego stosowania marihuany. Zwolennicy cannabis mogą nie zgadzać się z ocenami dr Garbely’ego. Wielu z najlepszych na świecie sportowców, przedsiębiorców, uczonych, artystów i wielu profesjonalistów pali marihuanę codziennie lub paliło ją w przeszłości.

Oczywiście, trudno jest ustalić, czy są to tylko wyjątki od reguły i czy istnieją na tym świecie osoby, których dotknęły skutki uboczne stosowania marihuany i ich prawdziwy potencjał został zahamowany…

Można jednak również argumentować, że osoby o nadmiernej motywacji do działania nie zmienią się, bez względu na codzienne palenie – prawdopodobnie znajdą one sposoby aby zachować produktywność w ciągu dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.