Wpływ codziennego palenia na mózg

Wpływ codziennego palenia na mózg, CBDLeczy.pl

Czy codzienne palenie marihuany naprawdę szkodzi?

Dyrektor medyczny Caron Treatment Centers, Dr. Joseph Garbely powiedział, że codzienne stosowanie marihuany może prowadzić do spowolnienia czynności mózgu i wielu innych upośledzeń.

MOŻE ale nie musi…

Według doktora, codzienne stosowanie cannabis sprzyja chronicznej utracie uwagi, koncentracji i skupienia. Codzienni użytkownicy marihuany wykonują swoje zadania na niższym poziomie zarówno w pracy jak i w szkole.
Maleje również skupienie i ogólna motywacja. Około 15 procent użytkowników cannabis rozwija uzależnienie do substancji. Codzienni użytkownicy cierpią na zaburzenia pamięci i problemy życia codziennego.

Niestety, biorąc pod uwagę federalną klasyfikację marihuany, brakuje realnych danych dotyczących skutków codziennego stosowania marihuany. Zwolennicy cannabis mogą nie zgadzać się z ocenami dr Garbely’ego. Wielu z najlepszych na świecie sportowców, przedsiębiorców, uczonych, artystów i wielu profesjonalistów pali marihuanę codziennie lub paliło ją w przeszłości.

Oczywiście, trudno jest ustalić, czy są to tylko wyjątki od reguły i czy istnieją na tym świecie osoby, których dotknęły skutki uboczne stosowania marihuany i ich prawdziwy potencjał został zahamowany…

Można jednak również argumentować, że osoby o nadmiernej motywacji do działania nie zmienią się, bez względu na codzienne palenie – prawdopodobnie znajdą one sposoby aby zachować produktywność w ciągu dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.