Jak rozmawiać z rodzicami o marihuanie

Możesz myśleć, że medyczna marihuana dobrze sprawdzi się w przypadku dolegliwości jakich doświadczają twoi rodzice, ale oni wcale nie muszą być tak ochoczo nastawieni do cannabis. Dzieje się tak głównie ze względu na stygmat jaki ją otacza, ale nie poddawaj się od razu – rodzice mogą zmienić zdanie, jeśli usłyszą prawdę o niej.

Podczas konwersacji z rodzicami na temat leczenie marihuaną, upewnij się, że robisz to w taki sposób jak w przypadku każdego innego leku. W końcu, medyczna marihuana także jest lekarstwem i posiada zarówno zalety jak i efekty uboczne, podobnie jak inne farmaceutyki. Podejście do rozmowy w ten sposób może pomóc rodzicom zrozumieć, że medyczna marihuana jest wiarygodną opcją terapii.

Podczas rozmowy mogą pojawić się pewne nieporozumienia, możesz zatem użyć wymienionych przez nas faktów, obalając tym samym powszechne mity na temat marihuany:

• „Nie chcę być na haju/ Nie chcę się naćpać.”

Jak wspomnieliśmy wcześniej, nie wszystkie produkty z marihuaną powodują haj. Wystarczy wybrać marihuanę bez THC, aby uniknąć tego efektu.

• „Czy muszę palić marihuanę?”

Pacjenci mają wiele różnych sposobów na stosowanie cannabis. Mogą wybrać bardziej znane metody takie jak palenie lub spożywanie produktów spożywczych, ale mogą także sięgnąć po cannabis w kapsułkach, pigułkach czy olejach.

• „Seniorzy nie korzystają z marihuany.”

Wraz z rozszerzającą się coraz bardziej legalizacją i zmieniającym się nastawieniem, coraz więcej starszych osób stosuje marihuanę – po raz pierwszy w historii jest ich tak wiele, i faktycznie podobają im się rezultaty jakie osiągają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.