Kirsten Gillibrand mówi głośno swoje zdanie

Wybitny, demokratyczny senator USA wzywa firmy farmaceutyczne do zmian.

Nowojorska senator Kirsten Gillibrand nazywa firmy opioidowe aktywnymi przeciwnikami legalizacji marihuany. Podczas niedawnego wystąpienia w Good Day New York, które odbyło się w celu omówienia kontroli nad bronią, amerykański prawnik i polityk została zapytana o swoje poparcie dla legalizacji marihuany, a w swojej odpowiedzi potępiła działania firm farmaceutycznych.

„Wśród firm opioidowych to prawdziwa rywalizacja o pacjentów, którzy inwestować będą w ich produkty (…); jest to strasznie niesprawiedliwe, głównie ze względu na to, że w przeciwieństwie do opioidów, ludzie, którzy biorą marihuanę nie doświadczają efektów ubocznych,” mówi Gillibrand. „To są dwie całkowicie różne substancje; marihuana nie jest tak mocno uzależniająca jak opioidy.”

Podczas gdy marihuana nigdy nie była odpowiedzialna za spowodowanie śmiertelnego przedawkowania, przedawkowania dotyczące opiatów obejmują dziennie ponad 90 Amerykanów. Potężna klasa środków odurzających, które działają na receptory opioidowe znajdujące się w komórkach nerwowych w mózgu, rdzeniu kręgowym i innych obszarach, zmniejszając intensywność przekazywanego do mózgu bólu. Z biegiem czasu opioidy zmieniają sposób działania komórek nerwowych w mózgu, zwiększając ryzyko uzależnienia. Opioidy działające na receptory znajdujące się w pniu mózgu mogą zmniejszać możliwości oddechowe i powodować sedację, tworząc środowisko idealne do śmiertelnego przedawkowania.

Wyniki licznych badań wskazują, że legalizacja marihuany wiąże się ze spadkiem wskaźników przedawkowania opioidów. Medyczna marihuana okazuje się bardziej niż skuteczna w leczeniu wszelkiego rodzaju stanów bólowych.

Senator Kirsten Gillibrand zaproponowała zakończenie kontynuacji federalnego zakazu stosowania marihuany.
Wniosek, który stworzyła usuwa marihuanę z Controlled Substances Act, zakazuje zatrzymań za posiadanie marihuany i ma za zadanie karać stany, które nie zalegalizowały marihuany i nieproporcjonalnie egzekwują przepisy dotyczące cannabis.

„Naprawdę potrzebujemy przyznać na szczeblu federalnym, że marihuana to substancja, do której możesz mieć dostęp jeśli tylko tego potrzebujesz,” powiedziała.

„Myślę, że medyczna marihuana może być idealnym lekarstwem dla wielu ludzi,” mówi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.