Cory Gardner wykorzystuje moc senatora

Cory Gardner wykorzystał swoją moc senatora w ubiegłym miesiącu zamrażając nominacje do stanowisk w agencji po tym, jak amerykański prokurator generalny Jeff Sessions unieważnił ochronę z czasów Obamy dla takich stanów jak Kolorado, które szeroko zalegalizowały rekreacyjną marihuanę.
Było to dramatyczne posunięcie republikańskiego senatora przeciwko prokuratorowi generalnemu swojej partii i nastąpiło po tym, jak Gardner powiedział, że Sessions obiecał, iż nie będzie rozprawy. Gardner powiedział, że zamraża nominacje, dopóki Sessions nie zmieni swojego podejścia.

Takie stanowisko wywołało złość zarówno u Sessions, jak i u niektórych senatorów Gardnera GOP, którzy chcą, aby ich funkcjonariusze przestrzegali prawa w swoich stanach.

W wywiadzie dla Associated Press, Gardner powiedział, iż omówił tę kwestię z zastępcą prokuratora generalnego, Rod Ronestein, i był zadowolony z tego jak ona przebiegła.

Gardner nadal będzie składał nominacje siedmiu głównych nominowanych do Departamentu Sprawiedliwości. Współpracuje również z ponadpartyjną grupą członków kongresu, w celu realizacji ustawodawstwa chroniącego stany, które zalegalizowały cannabis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.