Murphy ostrożnie rozwija program

Murphy ostrożnie rozwija program uprawy medycznej marihuany w New Jersey.

Gubernator Phil Murphy chciałby zalegalizować stosowanie marihuany dla przyjemności, więc jego niedawne zarządzenie mające na celu zbadanie sposobów rozszerzenia programu medycznej marihuany w New Jersey nie było dla nikogo zaskoczeniem.

Gubernator powiedział, że chce usunąć regulacje i „nieuzasadnione przeszkody”, które ograniczają pacjentom dostęp do marihuany, która może być bardzo znacząca w ich życiu.

W ubiegłym roku New Jersey poparło rozwój programu medycznej marihuany, z ostrożnym podejściem odnośnie odpowiedniego zażywania narkotyków i ich historii krzywd społecznych.

Jednak demokrata Murphy wykorzystał tę okazję, by zaatakować republikańskiego poprzednika Chrisa Christie za zduszenie programu, który został otwarty już w 2010 roku. Christie opierał się zwiększeniu ilości przychodni medycznej marihuany w stanie, a jego wydział nie wyraził zgody na przyjęcie wytycznych odnośnie produkcji jadalnej marihuany.

W New Jersey jest około 15.000 osób, które już zapisały się w kolejce po medyczną marihuany. Proces, który może dodać nowe warunki kwalifikujące pacjentów do medycznej marihuany rozpoczął się w zeszłym roku po raporcie sporządzonym przez stanowy panel Medicinal Marijuana Review.
Po rozważeniu siedmiu nowych obszarów leczenia sugerowanych przez pacjentów, opinię publiczną oraz zwolenników marihuany, zalecono zatwierdzenie leku w odniesieniu do chronicznego bólu mięśniowo – szkieletowego, migren, przewlekłego bólu trzewnego, a także zespołu Tourette’a. Odrzucono jedynie astmę i chroniczne zmęczenie.

Im więcej osób cierpiących na stany traktowane przez marihuanę tym lepiej. Kontynuowanie rozszerzenia tego programu z zachowaniem ostrożności zapewni wiele korzyści bez powodowania niezamierzonych szkód.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.