Koktajle i drinki z cannabis

Wypij swoje lekarstwo, ale postępuj ostrożnie.

Czy miałeś myśli o dodaniu marihuany do drinków? Obecnie, kiedy wiele państw posiada jakąś formę legalnej marihuany, rozmowy o mieszaniu alkoholu z marihuaną są ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Zanim dodasz cannabis do drinka, jest kilka rzeczy o których powinieneś wiedzieć. Nie jest to kwestia, która powinna być potraktowana zwyczajnie, jak przeciętny koktajl czy wypalenie jointa.

Jeśli zdecydujesz się połączyć te dwa elementy w jedno, potrzebne jest zachowanie odpowiedzialności oraz umiaru.

Większość użytkowników cannabis wie, że w marihuanie występują dwa podstawowe związki: THC i CBD. THC jest substancją chemiczną, która powoduje haj, i dla którego tak wielu użytkowników sięga po marihuanę, podczas gdy CBD nie posiada efektów psychoaktywnych – tylko wartość medyczną. Mimo, że odmiany cannabis różnią się od siebie wartościami THC i CBD, większość zawiera pewne stężenie każdej z tych substancji.

Wiesz, że marihuana powoduje haj a alkohol stan upicia, to są jasne fakty. Jednak obie substancje powodują różne reakcje w twoim ciele i tam właśnie leży problem.

Ci, którzy piją, wiedzą, że alkohol może uderzyć cię stosunkowo szybko. Kiedy mówimy o piciu cannabis, odczucia przyjdą dużo później niż w przypadku palenia jej. Czas porównać można do tego, którego potrzeba przy stosowaniu produktów spożywczych z cannabis, i w zależności od indywidualnego metabolizmu, regularności stosowania i innych czynników, może minąć nawet godzina lub dwie, zanim poczujesz haj spowodowany drinkiem z cannabis.

Haj powodowany drinkami z cannabis może również trwać dłużej lub może być bardziej intensywny niż się tego spodziewasz. Średnio zajmuje pięć do sześciu godzin, a w niektórych przypadkach zgłaszano powrót do normalności dopiero następnego dnia.

Wszystko to wywołuje niemałe obawy wśród społeczności cannabis.

Jest to nadal temat wielu rozmów oraz dyskusji. Jak jednak zauważają profesjonaliści, jeśli zdecydujesz się połączyć cannabis z alkoholem, musisz zachować ostrożność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.