2 – letnie dziecko uleczone dzięki cannabis

Powrót do szkoły dla wielu dzieci nie oznacza zbyt wiele. Przecież to to samo każdego roku. Ale dla trzyletniej Lillyann Baker oznacza to wszystko. Jako niemowlę, dziecko doznało traumatycznych urazów głowy. W rezultacie, za pomocą medycyny dziewczynka została umieszczona w śpiączce. Każdego dnia doświadczała wielu napadów padaczkowych, i żaden z jej leków nie pomagał. Ale odkąd rodzice zaczęli podawać jej olej cannabis RSHO (Real Scientific Hemp Oil), czyli od prawie dwóch lat, dziewczynka nie doświadczyła żadnego napadu.

Lillyann Baker jest szczęśliwą, kwitnącą, trzyletnią dziewczynką. Od prawie dwóch lat nie doświadczyła żadnego napadu. Ale droga do tego miejsca była naprawdę długa.

Po straszliwym urazie głowy, życie Lillyann stało się naprawdę straszne. Dziewczynka nie tylko musiała zostać wprowadzona w śpiączkę medyczną, ale też zaczęła doznawać napadów padaczkowych każdego dnia. Nie pomagały również żadne z leków, które przepisali jej lekarze.

Lekarz dziewczynki zaproponował nawet dodanie kolejnego leku, ale matka Cassandra Stefan wiedziała, że muszą oni spróbować czegoś innego. I tak trafiła ona na olej CBD.

„Oczywiście ludzie mieli dużo do powiedzenia na ten temat.

Spotkałam się z wieloma ludźmi mówiącymi, głównie w mediach społecznościowych, że jako rodzic jestem hańbą, że używam sposobów, których nie powinnam.

Pomimo opinii innych, lek okazał się skuteczny. Poza tym, moja córka przestała doświadczać napadów padaczkowych. Zaczęła również robić rzeczy, które lekarze twierdzili, że nigdy nie będzie w stanie robić.

Dzięki olejowi CBD, Lillyann mogła rozpocząć naukę w szkole w Dundalk, w stanie Maryland. Dla niej oznacza to o wiele więcej niż tylko powrót do szkoły. Oznacza to, że będzie ona znów mogła prowadzić normalne życie.”

Pracownicy szkoły podstawowej w Battle Monument byli szczególnie szczęśliwi widząc jej powrót. I to właśnie oni wiedzą, że dziewczynka przeszła długą drogę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.