Najczęściej zadawane pytania dotyczące przemysłu marihuany

Marzysz, aby ktoś płacił ci za pracę z cannabis? Hm, być może twoje sny są tak naprawdę na wyciągnięcie ręki!

1. Czy potrzeba ukończyć szkołę, aby być zatrudnionym jako hodowca?

Nie, nie, i jeszcze raz nie. Mimo, że wiele osób prowadzących duże firmy farmaceutyczne posiada wykształcenie w tym temacie, istnieje również wiele osób, które nie mają dyplomów w tym zakresie.

Mieszkasz w miejscu o ustalonym prawie marihuany, i posiadasz duże doświadczenie w uprawie marihuany? Zanotuj to koniecznie w swoim CV i w liście motywacyjnym.

2. Czy doświadczenie na czarnym rynku się liczy?

Tak, oczywiście. Legalizacja marihuany, zarówno medycznej jak i rekreacyjnej zmieniła wszystko. Doświadczenie na czarnym rynku również jest ważne. Jeśli starasz się o jakieś stanowisko, napisz list motywacyjny wyjaśniający twoją poprzednią relację z marihuaną.

Jeśli byłeś hodowcą, opisz co wiesz. Jeśli byłeś dilerem, opowiedz o możliwości dystrybucji produktu oraz nawiązywaniu kontaktów w branży. To nie jest szkoła – nikt cię nie wyśmieje, a nielegalne rzeczy, które robiłeś mogą zaprowadzić cię do naprawdę niesamowitej pracy.

3. Jak mogę zahaczyć się o ten przemysł?

Jeśli nie otrzymałeś oferty pracy jako plantator lub sprzedawca, spróbuj swoich sił w przycinaniu itp. Jest to świetny sposób, aby zacząć pracę w przemyśle cannabis, pozwoli to pokazać twoją wiedzę i umiejętności – a to dobrze.

4. Nie mogę znaleźć pracy, jakie są inne opcje?

Zostań sprzedawcą. Jako sprzedawca przestrzegać musisz procedur prawnych regionu, w którym mieszkasz, a jednocześnie możesz pracować dla siebie. Możesz zaopatrywać miejsca, które sprzedają marihuanę stacjonarnie itp.

Pozwala to na pracę dla samego siebie, i jest przeciwieństwem innego modelu biznesowego. Jest to legalny sposób na dostanie się do branży.

5. Jakie są inne możliwości przemysłu cannabis?

Chcesz pracować w przemyśle, ale nie chcesz uprawiać marihuany? W porządku! Na szczęście istnieje około miliona sposobów na zaangażowanie się w ten przemysł.

Poniżej kilka opcji:
1. Przetwarzanie koncentratów: Znasz się na chemii? W takim razie ta opcja jest wręcz dla ciebie stworzona.
2. Opracowywanie receptur produktów spożywczych: Wraz z legalizacją rośnie popyt na produkty spożywcze zawierające marihuanę. Lubisz piec? Wymyśl własną markę!
3. Usługi dostawcze: Stany medyczne oraz kluby oferują świadczenie usług medycznych dla pacjentów, jednak brakuje im dostawców. Pomóż pacjentom uzyskać ich lekarstwo.
4. Turystyka: Zarówno stany rekreacyjne jak i medyczne doświadczają zwiększonej turystyki z uwagi na rosnące zapotrzebowanie na cannabis. Zaangażuj się!
5. Regulacje prawne: Ze względu na rozprzestrzenianie się cannabis po całym świecie, coraz więcej rządów potrzebuje osób, które pomogą im utrzymać pozycję na rynku. Chcesz pracować w rządzie i szukasz fascynujących zmian w karierze? Może to być świetna opcja!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.