Rośnie numer osób mających alergię na cannabis

Rośnie numer osób mających alergię na cannabis, CBDLeczy.pl

W Stanach Zjednoczonych 36 milionów nieszczęśliwych dusz posiada alergię na cannabis. Czy jest to palenie normalne, czy bierne, okazuje się, że prawie ¾ Amerykanów cierpiących z powodu alergii doświadcza reakcji zapalnych i/lub oddechowych, które są podobne do objawów kataru po kontakcie z rośliną. Mimo, że czerwone oczy z powodu kilku buchów są powszechne, objawy alergii mogą wahać się od kataru i zaszklonych oczu aż po trudności z oddychaniem (astma, a nawet wstrząs anafilaktyczny).

Artykuł opublikowany w roku 2015 przez American College of Allergy, Asthma, and Immunology stwierdził, że mimo iż alergie dotyczące cannabis są dość rzadkie, mogą istnieć realne powody do obaw biorąc pod uwagę rozwój jej legalizacji.

Naukowcy zwracali głównie uwagę na studia przypadków, w których różne osoby wykazywały objawy alergii po konsumpcji cannabis. Dokładnie przestudiowano przypadek pacjenta, który cierpiał z powodu kichania, pokrzywki oraz obrzęków twarzy. U innego pacjenta wystąpił wstrząs anafilaktyczny wkrótce po zjedzeniu owoców morza, które panierowane były w nasionach cannabis. Po przeprowadzeniu testu na alergię stwierdzono, że pacjent nie był uczulony na owoce morza, ale na konopie.

Alergolog i immunolog z The Allergy & Asthma Network, Dr. Purvi Parikh powiedział The Daily Beast, że cannabis jest unikalne w sensie tego, że może być zarówno inhalowane jak i spożywane, co powoduje wiele problemów w swojej dziedzinie.

Dym wtórny może powodować problem u osób cierpiących na alergię, które nawet niekoniecznie sięgają po marihuanę, ale są po prostu narażone na bierne wdychanie jej.

Ponadto, zarodniki pyłków rolniczych i produkcja marihuany mogą tworzyć inny rodzaj ekspozycji na alergen.

Niemniej jednak, każdy kto podejrzewa, że może mieć alergię na cannabis, może wykonać test skórny, aby dowiedzieć się, czy powinien się niepokoić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Rośnie numer osób mających alergię na cannabis”


Strony o tematyce - konopi indyjskich, marihuanie, THC, CBD:

o marihuanie, kuchnia konopnej uprawa, hodowla, marihuany, poradnik medyczna marihuana, informacje informacje, nasiona marihuany, konopi foto, marihuany, ganji, trawki uprawa, hodowla, marihuany, konopi, cannabis, indoor tematy marihuana, konopie konopie indyjskie, cannabis news o haszyszu, o marihuanie, konopiach tematy, konopi indyjskiej foto, galeria, haszysz marijuana, marihuana, cannabis, seeds, seed, akseeds cannabis, marihuana, ganja, trawka thc, cbd, marihuana, tritonseeds ganjafarmer, blog, o marihuanie marihuana, konopie, thc, cbd galeria, uprawa, hodowla, marihuany cbd, olej konopny, informacje medyczna marihuana, olej, cbd, thc cannabis, newsy, najlepsze, marihuana galeria, marihuana, cannabis marihuana, f2seeds, f2 seeds marihuana, taniesianie, tanie sianie marihuana samen, marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras blog, dutch-seeds, pestki, ziarna uprawa, hodowla, marihuany, konopi blog, thc-thc, newsy, informacje thc tv, filmy cannabis, multimedia o marihuanie foto, marihuany, konopi, trawki forum o uprawie, marihuana, konopie, indyjskie, dyskusje dyskusje o uprawie, forum konopne, marihuana forum nasiona marihuany, nasiona konopi, producent, sklep, akseeds forum, marihuana, ciekawe tematy blog, o tematyce, marihuany, cannabis najlepsze, sklepy, opinie, nasiona, marihuany, konopi, cannabis newsy, sklepu, z nasionami marihuany, trawki forum haszysz, o uprawie, hodowli, marihuany ganjafarmer, marihuana, forum, rozmowy, konopne holenderski skun, holenderskiskun, blog o marihuanie ranking, topowe, nasiona marihuany darmowy, hosting, galeria, marihuana thc-thc, nasiona marihuany, konopi, feminizowane, automatic galeria, marihuany, cannabis seedbay, nasiona marihuany, konopi, cannabis, trawki, ganji, auto galeria marihuany, konopi, cannabis cannabis seeds, marijuana, akseeds uprawa, hodowla, marihuany, konopi, outdoor najlepsze, sklepy z nasionami marihuany, konopi, cannabis

Copyright © CBDLeczy.pl - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.