Wymiotowanie po paleniu

Wymiotowanie po paleniu, CBDLeczy.pl

Nudności wywołane przez marihuanę brzmią bardzo kontr-intuicyjnie. Nie musisz być miłośnikiem cannabis, aby wiedzieć o jej właściwościach, które leczą nudności, szczególnie u pacjentów poddawanych chemioterapii i radiacji. Jednak u niektórych osób, marihuana może wywoływać efekt uboczny zwany zespołem nadwrażliwości kontaktowej (CHS) w odniesieniu do kannabinoidów. CHS charakteryzuje się nawracającymi nudnościami, bólem brzucha i częstymi wymiotami. Nadwrażliwość na kannabinoidy jest stosunkowo nowym odkryciem i może występować u osób palących od długiego czasu.

Kilku dorosłych pacjentów z tym wyjątkowym stanem trafiło do San Diego’s Scripps Green Hospital and Clinic. Oceniając pacjentów cierpiących na powyższe cykle objawów stwierdzono, że większość z nich pali marihuanę od czasu wejścia w okres nastoletni, oraz przez cały okres dojrzewania.

Większość z nich przeszła drogie i rygorystyczne testy diagnostyczne, zanim rozpoznano CHS. Jedną rzeczą, która dotyczyła wszystkich pacjentów, polegała na tym, że kąpanie się w gorącej wodzie zapewniało tymczasową ulgę, co może pomóc lekarzom w diagnozowaniu problemu u przyszłych pacjentów.

Thomas Lee, student administracji zdrowotnej na Florida Atlantic University College of Business, zauważył, że jego brat bierze codziennie 4-5 godzinne prysznice. Po zdiagnozowaniu u niego zaburzenia obsesyjno – kompulsywnego, Lee odkrył jednak przeszukując Google, że jego brat cierpi na CHS.

„Nigdy nie powiązalibyśmy tego stanu z paleniem marihuany, ponieważ cannabis zawsze było dla nas związane z promowaniem apetytu i zapobieganiu nudnościom.”

Ethan Russo, neurolog i znawca cannabis wskazuje, że dolegliwość CHS występuje bardzo rzadko, więc ciężko ją studiować. Nie ma również narzędzi na studiowanie CHS. W literaturze światowej opisano zaledwie 100 przypadków tej choroby. Nie jest to imponujący wynik, ale nie oznacza on, że choroba nie jest poważna.

Dodatkowo, przypadki CHS mogą rosnąć w miarę ekspansji marihuany i wzrostu poziomu jej mocy.

Niewiele wiadomo na temat tego, co powoduje CHS, ale eksperci zgadzają się, że jest ono związane z długoterminowym i intensywnym stosowaniem marihuany.

Smutne, ale oczywiste leczenie CHS polega na całkowitym odstawieniu marihuany. Wstępne badania pokazują, że objawy ustępują po około 2 tygodniach od zakończenia palenia. Ze względu na to, że CHS dotyczy długoletnich palaczy, wielu z nich wraca do palenia po złagodzeniu objawów. Ale niestety, zwykła przerwa w paleniu może nie wystarczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Strony o tematyce - konopi indyjskich, marihuanie, THC, CBD:

o marihuanie, kuchnia konopnej uprawa, hodowla, marihuany, poradnik medyczna marihuana, informacje informacje, nasiona marihuany, konopi foto, marihuany, ganji, trawki uprawa, hodowla, marihuany, konopi, cannabis, indoor tematy marihuana, konopie konopie indyjskie, cannabis news o haszyszu, o marihuanie, konopiach tematy, konopi indyjskiej foto, galeria, haszysz marijuana, marihuana, cannabis, seeds, seed, akseeds cannabis, marihuana, ganja, trawka thc, cbd, marihuana, tritonseeds ganjafarmer, blog, o marihuanie marihuana, konopie, thc, cbd galeria, uprawa, hodowla, marihuany cbd, olej konopny, informacje medyczna marihuana, olej, cbd, thc cannabis, newsy, najlepsze, marihuana galeria, marihuana, cannabis marihuana, f2seeds, f2 seeds marihuana, taniesianie, tanie sianie marihuana samen, marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras blog, dutch-seeds, pestki, ziarna uprawa, hodowla, marihuany, konopi blog, thc-thc, newsy, informacje thc tv, filmy cannabis, multimedia o marihuanie foto, marihuany, konopi, trawki forum o uprawie, marihuana, konopie, indyjskie, dyskusje dyskusje o uprawie, forum konopne, marihuana forum nasiona marihuany, nasiona konopi, producent, sklep, akseeds forum, marihuana, ciekawe tematy blog, o tematyce, marihuany, cannabis najlepsze, sklepy, opinie, nasiona, marihuany, konopi, cannabis newsy, sklepu, z nasionami marihuany, trawki forum haszysz, o uprawie, hodowli, marihuany ganjafarmer, marihuana, forum, rozmowy, konopne holenderski skun, holenderskiskun, blog o marihuanie ranking, topowe, nasiona marihuany darmowy, hosting, galeria, marihuana thc-thc, nasiona marihuany, konopi, feminizowane, automatic galeria, marihuany, cannabis seedbay, nasiona marihuany, konopi, cannabis, trawki, ganji, auto galeria marihuany, konopi, cannabis cannabis seeds, marijuana, akseeds uprawa, hodowla, marihuany, konopi, outdoor najlepsze, sklepy z nasionami marihuany, konopi, cannabis

Copyright © CBDLeczy.pl - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.