New Hampshire

Przemysł medycznej marihuany od kilku lat jest w okresie odrodzenia, a Stany Zjednoczone są w tym temacie na czele. Mimo, że lek został już zalegalizowany w większości stanów w kraju, istnieje poważny spór pomiędzy urzędnikami federalnymi i stanowymi w tym zakresie. Mimo że ci pierwsi wciąż potępiają stosowanie marihuany, kilka ustawodawstw stanowych zezwoliło na wykorzystanie marihuany ze względu na jej udowodnione świadczenia medyczne.

Istnieje również kilka stanów w USA, które mimo że zalegalizowały cannabis, wprowadziły ograniczenia dotyczące produkcji, posiadania, stosowania i dystrybucji leku. Jednym z takich stanów jest New Hampshire. Ten stan posiada surowe warunki stosowania marihuany. Dobra wiadomość jest taka, ze niedawna propozycja ma złagodzić te ograniczenia.

Niedawno, niektóre przepisy dotyczące marihuany zostały uwzględnione przez ustawodawstwo New Hampshire. Wśród kilku tematów, które zostały omówione, poruszono między innymi produkcję marihuany. Chodziło o umożliwienie uprawy mieszkańcom New Hampshire. Ponadto, inna dyskusja miała na celu dodanie warunków, które kwalifikowałyby się do leczenia medyczną marihuaną.

W tej kwestii wymieniono szczególne problemy dotyczące bólu chronicznego i zespołu stresu pourazowego (PTSD).

Zwolennicy medycznej marihuany są całkiem optymistycznie nastawieni do wyników głosowania, które odbędzie się w Senacie.

Na chwilę obecną New Hampshire nie dopuszcza nawet myśli o rekreacyjnym zastosowaniu marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.