Poranne nawyki na udany dzień

Jeśli poranki nie są dla ciebie i kończysz spiesząc się i stresując kiedy idziesz do pracy, zastosuj nasze wskazówki, a staniesz się prawdziwym rannym ptaszkiem.

• Nawet nie dotykaj przycisku „drzemka”

Mimo, że kuszącym może być przesuwanie wstawania, tak naprawdę niczego przez to nie zyskujesz. Jeśli uśniesz, zostaniesz po prostu obudzony przez głośny dźwięk alarmu po kolejnym 5, 10 minutach. Zamiast tego, ustaw alarm na czas, kiedy rzeczywiście musisz wstać z łóżka (lub nawet kilka minut wcześniej) i połóż telefon z daleka od łóżka. W ten sposób, gdy usłyszysz alarm, będziesz musiał wstać i przejść kawałek, aby go wyłączyć. Pomoże to ci się obudzić. Wstając, gdy dzwoni twój alarm będziesz miał więcej czasu, aby przygotować się na nadchodzący dzień i nie skończyć spiesząc się i stresując spóźnieniem. Dobrym pomysłem podczas ustawiania alarmu jest ustawienie ulubionej stacji radiowej lub piosenki, którą szczególnie lubisz.

• Wstawaj z wdzięcznością

Aby rozpocząć dzień szczęśliwą nutą, spróbuj myśleć pozytywnie zaraz po obudzeniu. Możesz też chwycić dziennik lub notatnik i zapisać kilka rzeczy, za które jesteś wdzięczy, lub które sprawiają, że jesteś szczęśliwy. Pomoże ci to zachować optymistyczne spojrzenie i z pewnością da ci dużo dobrego humoru na resztę dnia.

• Tańcz pod prysznicem

Spróbuj sprawić, aby twoje poranne nawyki były także zabawą. Włącz muzykę i myj ciało aromatycznymi szamponami. Słuchanie ulubionych piosenek sprawi, że będziesz w dobrym nastroju, a może nawet zatańczysz pod prysznicem? Wbuerz ulubione, perfumowane produkty do kąpieli, polecamy jasne i cytrusowe zapachy, takie jak grejppfrut i cytryna. Obudzą cię dużo lepiej, niż relaksujący zapach lawendy.

• Zjedz swoje ulubione śniadanie

Jedzenie śniadania każdego dnia jest koniecznością. Daj sobie wystarczająco dużo czasu, aby zrobić coś, co w rzeczistości lubisz jeść, jak omlet pełen świeżych warzyw czy owocową miskę owsianki. Jeśli nie masz zbyt wiele czasu na przygotowanie śniadania rano, zawsze możesz to zrobić wieczorem. Jedzenie śniadania sprawi, że twoje ciało dostanie paliwo potrzebne do działania w ciągu dnia, więc upewnij się, że go nie pomijasz!

• Przygotuj drugie śniadanie i przekąski

Zawsze poświęć trochę czasu, na przygotowanie posiłków i spakowania jedzenia na cały dzień. Jeśli nie, prawdopodobnie skończy się to tym, że spędzisz dużo pieniędzy na obiadach lub jedząc coś niezdrowego. Możesz zrobić to wieczorem, zaoszczędzisz wtedy czas rano. Meksykańska sałatka z nasionami konopi, lub konopna owsianka w słoiku to idealny sposób na drugie śniadanie do pracy.

• Zrób coś, co kochasz

Staraj się codziennie poświęcić trochę czasu na zrobienie czegoś, co kochasz. Niezależnie od tego czy jest to czytanie ksiażki, ćwiczenie, czy oglądanie nowości. Robienie czegoś co lubisz robić, pomoże ci się poczuć dobrze i przygotować na cały dzień. Poranki są świetnym momentem, aby zrobić coś dla siebie, ponieważ są ciche i spokojne. Jeśli uważasz, że nie masz wtedy wystarczająco dużo czasu, postaraj się ustawić alarm kilka minut wcześniej. Początkowo może wydawać się to trudne, ale z pewnością przyzwyczaisz się po tygodniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.