Jak stwierdzić, czy ktoś jest na haju?

Jak stwierdzić, czy ktoś jest na haju?, CBDLeczy.pl

• Dyskutuje na temat teorii spiskowych oraz kosmitów.

Paranoja i marihuana idą w parze razem tak samo jak moda oraz anoreksja. Nie wiem dlaczego, ale bycie na haju po prostu zmusza do myślenia o „większym obrazie”. Dla palaczy często wiąże się to z teoriami spiskowymi, kłamstwami ze strony rządu, który jedyne czego chce to cię podstępnie wykończyć.

To zabawne, ale upaleni ludzie albo chcą rozmawiać o najgłupszych tematach albo o tych najbardziej ambitnych. Albo błahostki albo sens życia. Wybierz jedno.

• Śmieje się w nieodpowiednim momencie.

Wszystko co chcesz robić po upaleniu się to śmiać się, śmiać się, a potem jeszcze śmiać się i śmiać się jeszcze więcej. Ale czasem śmiech jest nie na miejscu. Czasami, gdy ktoś mówi o czymś ważnym, a ty czujesz znajomą chęć śmiechu. Wszelkie próby stłumienia śmiechu powodują, że chce ci się śmiać jeszcze bardziej.

• Zabawia się z kimś.

Marihuana nie jest znana z bycia afrodyzjakiem. Jesteś zbyt leniwy, zbyt szalony aby bawić się w te rzeczy. Ale zabawianie się z kimś też może być zabawą. Kiedy jesteś na haju, zmysły są wyostrzone, a wyczucie dotyku jest zdumiewające.

• Prowadzi dziwne rozmowy przez telefon z rodzicami.

Fakt: Rodzice zawsze dzwonią, gdy jesteś na haju. Rodzice posiadają szósty zmysł jeśli chodzi o momenty, w których ich dzieci zabijają swoje szare komórki.

• Siedzi w niezręcznej ciszy.

Palenie marihuany może czasem przybrać dziwną formę. Jeśli nie jest zrobione w odpowiednim kontekście, może stać się dosyć niewygodne. Czasem może spowodować, że będziesz patrzeć się w jeden punkt przez 20 minut, aby uniknąć rozmowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Strony o tematyce - konopi indyjskich, marihuanie, THC, CBD:

o marihuanie, kuchnia konopnej uprawa, hodowla, marihuany, poradnik medyczna marihuana, informacje informacje, nasiona marihuany, konopi foto, marihuany, ganji, trawki uprawa, hodowla, marihuany, konopi, cannabis, indoor tematy marihuana, konopie konopie indyjskie, cannabis news o haszyszu, o marihuanie, konopiach tematy, konopi indyjskiej foto, galeria, haszysz marijuana, marihuana, cannabis, seeds, seed, akseeds cannabis, marihuana, ganja, trawka thc, cbd, marihuana, tritonseeds ganjafarmer, blog, o marihuanie marihuana, konopie, thc, cbd galeria, uprawa, hodowla, marihuany cbd, olej konopny, informacje medyczna marihuana, olej, cbd, thc cannabis, newsy, najlepsze, marihuana galeria, marihuana, cannabis marihuana, f2seeds, f2 seeds marihuana, taniesianie, tanie sianie marihuana samen, marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras blog, dutch-seeds, pestki, ziarna uprawa, hodowla, marihuany, konopi blog, thc-thc, newsy, informacje thc tv, filmy cannabis, multimedia o marihuanie foto, marihuany, konopi, trawki forum o uprawie, marihuana, konopie, indyjskie, dyskusje dyskusje o uprawie, forum konopne, marihuana forum nasiona marihuany, nasiona konopi, producent, sklep, akseeds forum, marihuana, ciekawe tematy blog, o tematyce, marihuany, cannabis najlepsze, sklepy, opinie, nasiona, marihuany, konopi, cannabis newsy, sklepu, z nasionami marihuany, trawki forum haszysz, o uprawie, hodowli, marihuany ganjafarmer, marihuana, forum, rozmowy, konopne holenderski skun, holenderskiskun, blog o marihuanie ranking, topowe, nasiona marihuany darmowy, hosting, galeria, marihuana thc-thc, nasiona marihuany, konopi, feminizowane, automatic galeria, marihuany, cannabis seedbay, nasiona marihuany, konopi, cannabis, trawki, ganji, auto galeria marihuany, konopi, cannabis cannabis seeds, marijuana, akseeds uprawa, hodowla, marihuany, konopi, outdoor najlepsze, sklepy z nasionami marihuany, konopi, cannabis

Copyright © CBDLeczy.pl - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.