Dzieci, które zmarły w oczekiwaniu na medyczną marihuanę

• Savannah Talley, 8 lat

Savannah Talley z Georgia miała 8 lat, kiedy zaczęła doświadczać tajemniczych i niekontrolowanych ataków. Zapadła w śpiączkę wywołaną medycznie, a trzy tygodnie później doświadczyła śmierci mózgu. Jej rodzice postanowili podtrzymać jej życia, ale umarła krótko później w maju 2015 roku.

Dwa dni przed śmiercią dziewczynki, jej rodzice uzyskali jedno z niewielu tymczasowych zezwoleń od Georgia Senator Allen Peak, sponsora ustawy dotyczącej oleju cannabis. Jednak było już za późno dla Savannah. Przyczyna jej nagłego zachorowania nadal pozostaje tajemnicą, a jej rodzina nigdy się nie dowie, czy olej CBD byłby wybawieniem w chorobie ich córki.

• Chloe Lucille Grauer-Lea, 3 lata

Chloe Lucille Grauer-Lea, Tennessee zmarła w grudniu ubiegłego roku w wieku 3 lat. Podczas swojego krótkiego życia, Chloe walczyła z atakami padaczki. Jej rodzice twierdzili, że doświadczyła szacunkowo około 75.000 napadów.

Olej cannabis był możliwym rozwiązaniem, nadzieją. Jednak opóźnienia i zakaz dostępu do medycznej marihuany zrobił swoje. Śmierć dziecka bez uzyskania dostępu do oleju bogatego w kannabinoidy jest tragedią, która powtarza się do tej pory w Ameryce.

Zespół Dravet jest straszną chorobą, która wykańcza dzieci jak i rodziców.

• Lydia Schaeffer, 7 lat

Lydia Schaeffer zmarła we śnie w Dzień Matki w wieku siedmiu lat. Dziewczynka cierpiała na rzadką chorobę genetyczną o nazwie zespół Kleefstra, jak również padaczkę i autyzm. Lydia zmagała się na co dzień z wyzwaniami medycznymi i rozwojowymi. Pomimo wysiłków matki dotyczących przejścia ustawy CBD, która ostatecznie stała się obowiązującym prawem, rodzinie Schaeffer powiedziano, że muszą zaczekać aż zostanie zrealizowany specjalny program medyczny…

• Anna Conte, 9 lat

Kolejne dziecko cierpiące na zespół Dravet to 9 – letnia Anna Conte mieszkająca w stanie Nowy Jork. Podobnie jak inne dzieci, dziewczynka doświadczała setki ataków dziennie. Rodzina walczyła zaciekle o zalegalizowanie medycznej marihuany, co ostatecznie stało się rzeczywistością, kiedy gubernator Andrew Cuomo podpisał ustawę. Cuomo postanowił przeznaczyć 18 miesięcy na uruchomienie programu medycznej marihuany, jednak 18 miesięcy to był okres zbyt długi dla Anny. Doświadczała ataku, który spowodował, że zapadła w śpiączkę. Zmarła w lipcu 2014 roku… czekając.

• Isaac Carew, 10 lat

10 – letni Isaac Carew mieszkający na Florydzie wrócił do domu ze szpitala pod koniec ubiegłego grudnia po jednej z wielu operacji mózgu, które miały zatrzymać napady. Rodzina Isaaca twierdzi, że cierpiał on na ataki od wielu lat. Rodzice chłopca należeli do zrzeszonej grupy rodziców dzieci z epilepsją, czekającej na legalizację marihuany.
Niestety, umieszczono chłopca w śpiączce z nadzieją na zmniejszenie częstotliwości ataków. Chłopiec zmarł krótko po tym czekając na marihuanę. Kosztowny test DBA wykonany tuż przed jego odejściem wykazał, że Isaac cierpiał na rzadką chorobę znaną jako neurodegeneracyjna choroba Alpersa.

• Donella Nocera, 8 lat

Donella Nocera mieszkająca w Nowym Jorku, była 8 – letnią dziewczynką, której rodzina zaciekle walczyła o dostęp do medycznej marihuany, aby ulżyć jej w leczeniu etapu 4 raka mózgu. Dostęp do marihuany pomógłby dziewczynce znieść doświadczany ból, powiedział jej tata w wywiadzie. Donella walczyła z rakiem mózgu przez rok, aż w końcu zmarła, nie doczekując się lekarstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.