7 zastosowań oleju kokosowego zawierającego cannabis

Korzyści zdrowotne zarówno marihuany jak i oleju kokosowego są niesamowite. Olej kokosowy posiada bardzo wysoką zawartość nasyconych kwasów tłuszczowych jak na olej pochodzenia roślinnego, co czyni go idealnym do infuzji konopi tworząc produkt niezwykle wszechstronny. Olej kokosowy zawierający cannabis może być stosowany na wiele sposobów. Poniżej przestawiamy kilka z nich:

1. Dekompresja bóli mięśniowych.

Gdy konopia połączona jest z właściwą substancją może być wchłaniana przez skórę po zastosowaniu miejscowym. Zastosuj olej kokosowy – cannabis na ból mięśni lub stóp i zobaczysz jak szybko zredukuje on odczuwany dyskomfort.

2. Zamiana składników w przepisach.

Olej kokosowy może zastąpić masło lub inne oleje w twoich ulubionych przepisach, po prostu zastąp odpowiednią ilość oleju, olejem kokosowym. Można również być nieco bardziej kreatywnym i dodać olej zawierający cannabis do czegokolwiek innego – łyżka tu lub tam, co może zwykły przepis uczynić wyjątkowym.

3. Łagodzi oparzenia słoneczne.

Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić jest unikanie oparzeń słonecznych podczas lata, jednak jeśli już stanie się inaczej olej kokosowy w parze z cannabis jest doskonałym sposobem na zminimalizowanie doświadczanego bólu.

4. Masaż.

Spróbuj zastosować olej kokosowy zawierający cannabis podczas masażu, a przeniesie cię on na nowy poziom doświadczanej relaksacji. Upewnij się jednak, że osoba, która będzie cię masowała również jest fanem marihuany.

5. Kapsułki z marihuaną.

Ilość i jakość tłuszczu w oleju kokosowym oznacza, że staje się dosyć nasycony z cannabis podczas infuzji. Puste kapsułki mogą być napełniane ciekłym olejem za pomocą kroplomierza.

6. Kawa z cannabis.

Oleju kokosowego można użyć jako śmietanki blendując gorącą kawę z olejem. Najlepsze efekty osiągniesz podczas zmiksowania kawy z olejem za pomocą blendera lub miksera. Wynik przypominał będzie latte, ale bez mleka i z dodatkiem marihuany.

7. Nawilżenie skóry.

Masz do czynienia ze spierzchniętymi ustami, suchymi rękami czy stopami? Olej kokosowy zawierający cannabis wspomaga proces gojenia, a także łagodzi dyskomfort suchej skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.