Powód, aby nie łączyć konsumpcji alkoholu z marihuaną

Powód, aby nie łączyć konsumpcji alkoholu z marihuaną, CBDLeczy.pl

Jak wykazują nowe badania, ludzie stosujący alkohol i marihuanę razem mogą być bardziej narażeni na problemy powiązane z alkoholem, takie jak prowadzenie pojazdu pod wpływem, czy gorszy stan ogólnego zdrowia.

W badaniu naukowcy przeanalizowali informacje na temat osób mieszkających w stanie Waszyngton, które zostały zapytane o stosowanie marihuany oraz alkoholu w ciągu ostatniego roku, oraz o to czy kiedykolwiek posiadały problem związany z alkoholem.

Spośród ponad 2.400 osób, które powiedziały, że piły alkohol w ciągu ostatniego roku, 70% twierdzi, że stosowała tylko alkohol, 18% miało tendencję do stosowania go z marihuaną, a 13% stosowało alkohol oraz marihuanę, ale oddzielnie.

Ci, którzy stosowali obie substancje jednocześnie byli w większym stopniu narażeni na problemy związane ze stosowaniem alkoholu w porównaniu do osób, które stosowały sam alkohol. Jednocześnie użytkownicy byli trzy razy bardziej skłonni do jazdy pod wpływem, 6.5 razy bardziej narażeni na związane z alkoholem problemy finansowe i cztery razy bardziej narażeni na problemy zdrowotne, w porównaniu do osób, które stosowały sam alkohol. Wyniki badań zostały zaprezentowane na American Public Health Association.

Wyniki sugerują, że w celu zminimalizowania szkód związanych z alkoholem „osoby, które stosują zarówno alkohol i marihuanę powinny korzystać z nich osobno,” powiedział jeden z naukowców, Meenakshi Subbaraman. A w krajach, gdzie marihuana jest legalna, decydenci powinni rozważyć wymaganie etykiet ostrzegawczych na produktach zawierających marihuanę o ryzyku łączenia substancji z alkoholem, powiedział Subbaraman.

Wyniki podobne są do tych z badania z 2015 roku, przeprowadzonego przez tą samą grupę naukowców. Było to badanie, które poddało ankiecie Amerykanów we wszystkich 50 stanach i stwierdziło również, że ci, którzy stosowali alkohol i marihuanę razem byli bardziej narażeni na szkody takie jak problemy finansowe i zdrowotne, niż ci, którzy stosowali sam alkohol.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Strony o tematyce - konopi indyjskich, marihuanie, THC, CBD:

o marihuanie, kuchnia konopnej uprawa, hodowla, marihuany, poradnik medyczna marihuana, informacje informacje, nasiona marihuany, konopi foto, marihuany, ganji, trawki uprawa, hodowla, marihuany, konopi, cannabis, indoor tematy marihuana, konopie konopie indyjskie, cannabis news o haszyszu, o marihuanie, konopiach tematy, konopi indyjskiej foto, galeria, haszysz marijuana, marihuana, cannabis, seeds, seed, akseeds cannabis, marihuana, ganja, trawka thc, cbd, marihuana, tritonseeds ganjafarmer, blog, o marihuanie marihuana, konopie, thc, cbd galeria, uprawa, hodowla, marihuany cbd, olej konopny, informacje medyczna marihuana, olej, cbd, thc cannabis, newsy, najlepsze, marihuana galeria, marihuana, cannabis marihuana, f2seeds, f2 seeds marihuana, taniesianie, tanie sianie marihuana samen, marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras blog, dutch-seeds, pestki, ziarna uprawa, hodowla, marihuany, konopi blog, thc-thc, newsy, informacje thc tv, filmy cannabis, multimedia o marihuanie foto, marihuany, konopi, trawki forum o uprawie, marihuana, konopie, indyjskie, dyskusje dyskusje o uprawie, forum konopne, marihuana forum nasiona marihuany, nasiona konopi, producent, sklep, akseeds forum, marihuana, ciekawe tematy blog, o tematyce, marihuany, cannabis najlepsze, sklepy, opinie, nasiona, marihuany, konopi, cannabis newsy, sklepu, z nasionami marihuany, trawki forum haszysz, o uprawie, hodowli, marihuany ganjafarmer, marihuana, forum, rozmowy, konopne holenderski skun, holenderskiskun, blog o marihuanie ranking, topowe, nasiona marihuany darmowy, hosting, galeria, marihuana thc-thc, nasiona marihuany, konopi, feminizowane, automatic galeria, marihuany, cannabis seedbay, nasiona marihuany, konopi, cannabis, trawki, ganji, auto galeria marihuany, konopi, cannabis cannabis seeds, marijuana, akseeds uprawa, hodowla, marihuany, konopi, outdoor najlepsze, sklepy z nasionami marihuany, konopi, cannabis

Copyright © CBDLeczy.pl - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.