Jak rozmawiać z dziećmi o medycznej marihuanie

Bardzo trudną częścią bycia odpowiedzialnym pacjentem medycznej marihuany jest rozmowa o tym z dziećmi. Jakiś czas temu widziałem zdezorientowane komentarze pytające jak pokryć ten temat. Najlepszym możliwym miejscem, aby otrzymać odpowiedź jest Mothers Against Misuse and Abuse Clinic in Portland, Oregon. Mothers Against Misuse and Abuse (MAMAS) jest kliniką, w której można spełnić wszystkie swoje potrzeby związane z medyczną marihuaną; lekarze, formularze, zajęcia. Można tam także znaleźć broszurę edukacyjną dotyczącą medycznej marihuany oraz dzieci.
Oto pamflet transkrypcji:

Oczami dziecka

Jako rodzic, twoje zachowanie zadecyduje, bardziej niż jakikolwiek inny czynnik, jak dziecko będzie podchodziło do stosowania leków oraz narkotyków. Przemyśl dokładnie jaką wiadomość wysyła do dziecka twoje zachowanie oraz słowa.

Dzieci muszą zobaczyć, że uważasz stosowanie wszystkich narkotyków jako poważną decyzję, która wymaga starannego rozważenia. Nawet małe dzieci mogą zrozumieć jak zachować w stosunku do nich ostrożność, a 10 – latek potrafi już nauczyć się jak odnosić dawkę do masy ciała. Opieka oraz ostrożność, którą wykażesz w stosunku do zażywania wszystkich narkotyków jest wszystkim, czego potrzebują twoje dzieci, aby poprawnie przygotować je do wielu wyborów odnośnie narkotyków, przed którymi będą stały w przyszłości.

Dziecko ostatecznie zadecyduje, czy i jak on, lub ona będą stosować narkotyki. Obecnie lub w przyszłości, jest to prawie pewne, twoje dziecko będzie dokonywało wyborów dotyczących picia napojów zawierających cukier, kofeinę, stosowanie tabletek przeciwbólowych, tytoniu, alkoholu lub leków, które przepisane zostaną przez lekarza, zareklamowane w telewizji lub sprzedane mu na ulicy. W jak najlepszym interesie dziecka leży zrozumienie ryzyka wszystkich narkotyków.

Wytyczne dotyczące bezpieczeństwa:
1. Określ nazwę chemiczną.
2. Ustal, jak działa to na twój organizm (główne efekty, efekty uboczne, efekty niepożądane).
3. Ustaw prawidłowe dawkowanie oraz administrację.
4. Ustal, czy wchodzi w interakcję z innymi lekami, z tym co jesz oraz pijesz.
5. Zapoznaj się z możliwymi reakcjami alergicznymi, symptomami oraz oznakami, że trzeba zacząć szukać pomocy.
6. Dowiedz się, czy stosowanie produkuje tolerancję, zapoznaj się z objawami.
7. Sprawdź, czy może wywołać uzależnienie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.