5 odmian marihuany, które leczą uczucie lęku oraz niepokój

Życie w lęku może być bardzo trudne. Leki przepisywane na receptę mogą sprawić, że poczujesz się gorzej, a w najlepszym przypadku nie pomogą ci wcale. Ale marihuana jest dobra na wiele rzeczy, a niepokój jest jedną z nich. Marihuana jest w obecnych czasach jeszcze bardziej dostępna i o wiele bardziej bezpieczna niż leki na receptę. Istnieją jednak tysiące odmian marihuany, więc wybór która z nich jest najbardziej odpowiednia dla ciebie może być przytłaczający

Większość odmian, które idealne są do leczenia uczucia lęku to hybrydy, co oznacza, że są one mieszanką cannabis sativa i cannabis indica.

Oto pięć najlepszych szczepów leczących uczucie niepokoju:

1. Khalifa Kush
Khalifa Kush znana także jako KK została stworzona przez słynnego rapera, Wiz Khalifa. Choć mówi się, że oryginalny szczep wymyślony przez artystę nie jest dostępny, wszystkie znajdujące się na rynku odmiany o nazwie Khalifa Kush mają te same efekty, smaki oraz aromaty, co oryginał. KK znana jest z kwaśno – cytrynowego zapachu. Idealna do stosowania rano.

2. Chemdawg Sour Diesel (Chem Sour)
Hybryda, w której dominuje sativa jest mieszanką Sour Diesel i Chemdawg D. Chem Sour na początku ma ostry aromat. Oprócz leczenia uczucia lęku, wyzwala on kreatywność i poczucie koncentracji. Powoduje ciężką suchość w ustach.

3. White Diesel
Kolejna hybryda, w której dominuje sativa. Mieszanka White Widow i NYC Diesel. Medyczni pacjenci najczęściej wybierają tę odmianę ze względu na świetne działanie nie tylko w przypadku uczucia niepokoju, ale także zwalczania migren.

4. Dr. Who
Odmiana ta nie działa jak środek uspokajający, powoduje haj i relaksuje umysł.

5. Fruit Loops
Fruit Loops (pętle owocowe) jak sama nazwa wskazuje pachną pięknie i zostawia słodki, tropikalny smak w ustach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “5 odmian marihuany, które leczą uczucie lęku oraz niepokój”


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.