Sondaże pokazują, że istnieje spore poparcie dla korzystania z inicjatywy legalizacji marihuany dla dorosłych

medyczna-marihuana-medycyna-thc-cbd-cbd-cbd-thc-marihuana-medycyna-z-marihuana-z-medyczna-marihuana-na-rece-roslina-marihuany-z-nasion

Większość Kalifornijczyków wspiera przejście planowanej inicjatywy wyborczej w celu uregulowania stosowania, produkcji i sprzedaży detalicznej konopi dla dorosłych, zgodnie z kilkoma ostatnimi sondażami w całym stanie.

Siedemdziesiąt jeden procent Kalifornijczyków mówi, że są na tak ku głosowaniu na Proposition 64: the Adult Use of Marijuana Act, według danych zebranych przez CALSPEAKS Opinion Research Center. Poparcie społeczne w ankiecie było najwyższe wśród osób w wieku 18-34 (84%), Latynosów (81%) i Demokratów (80%).

Inne dane wydane w tym tygodniu przez Southern California and the Los Angeles Times pokazują, że 58% zarejestrowanych wyborców wspiera inicjatywę. Trzydzieści cztery procent respondentów sprzeciwia się wnioskowi.

Poparcie w ankiecie było najwyższe wśród Demokratów (68%), wyborców w wieku 18-24 (67%), i mężczyzn (62%).

Trzecia, niedawno wydana ankieta przeprowadzona przez Survey USA, wykazała, że inicjatywę spiera 52% wyborców.

Czwarty sondaż, wydany w sierpniu przez Institute of Government Studies na University of California wykazał, że 64% wyborców wierzy, że „marihuana powinna być legalna dla dorosłych, szczególnie jeśli chodzi o zakup i wykorzystanie rekreacyjne, z regulacjami rządowymi podobnymi do tych dotyczących alkoholu.”

„Proposition 64” zezwala dorosłym na legalną uprawę (maksymalnie sześciu roślin) i posiadania na własny użytek marihuany (w ilości do ośmiu gramów koncentratu) oraz obejmuje licencjonowanie komercyjnej produkcji marihuany i sprzedaży detalicznej. Ustawa zabrania podejmowania działań obejmujących posiadanie i pielęgnowanie marihuany przez osoby prywatne w celach komercyjnych.

Wniosek został zatwierdzony przez ACLU of California, California Democratic Party, California Medical Association, gubernatora Gavin Newsom, California NAACP, Drug Policy Alliance, Students for Sensible Drug Policy i NORML.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.