Ogromne korzyści zdrowotne stosowania konopi

rihanna-riri-za-legalizacja

Chociaż rezultaty mogą nie być szokujące dla wszystkich, wielu ludzi na tej planecie dopiero zaczyna się budzić i odkrywać ogromne korzyści lecznicze, które konopia ma do zaoferowania. Niedawne badania przeprowadzone przez Instytut Psychiatrii Molekularnej na Uniwersytecie w Bonn w Niemczech odkryły, ze aktywacja systemu kannabinoidów w mózgu powoduje uwalnianie przeciwutleniaczy, które działają jak mechanizm oczyszczający. Proces ten znany jest z usuwania uszkodzonych komórek, oraz poprawy wydajności mitochondriów. Mitochondria to źródła energii zasilające komórki.

Istnieje również duża ilość dowodów na to, że konopia może być także skutecznym sposobem leczenia, a nawet potencjalnym lekiem na raka. Wiemy już, że leki na receptę zabijają każdego roku ponad 100 tysięcy ludzi oraz że dieta roślinna może zapobiec ponad 60% zgonów z powodu choroby przewlekłej. Nadszedł czas, aby pozbyć się stygmatyzmu na temat marihuany, jedynym powodem, dlaczego patrzymy na nią w sposób negatywny jest to, że jest ona zagrożeniem dla różnych branż (w tym dla przemysłu farmaceutycznego). Kannabis wraz z konopią mają ponad 50.000 zastosowań i mogą pomóc przekształcić nasz świat.

Kannabinoidy zostały sprawdzone pod względem zmniejszania komórek rakowych, ponieważ mają one duży wpływ na odbudowę układu odpornościowego. Choć nie każdy szczep marihuany przynosi takie same rezultaty, coraz więcej pacjentów widzi sukcesy w redukcji raka w krótkim czasie za pomocą marihuany. Tworzenie oleju z rośliny lub jedzenie jej jest najlepszym sposobem, aby uzyskać niezbędne substancje, którymi są kannabinoidy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Ogromne korzyści zdrowotne stosowania konopi”


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.