Medyczna Marihuana, Wystarczy Spojrzeć na Izrael

marihuana-komercyjna-uprawa-duze-rosliny

Nauka nie uczyniła konopi nielegalnymi, zrobiła to polityka.

Izrael jest pionierem jeżeli chodzi o badania dotyczące marihuany pod względem korzyści zdrowotnych. Izrael przeprowadzał krajowy program dotyczący medycznej marihuany, gdzie lekarze mogli prowadzić badania kliniczne na pacjentach z marihuaną w roli głównej. Wyniki okazały się nadzwyczajne.

Raphael Mechoulam, odkrył kannabidiol i THC, oraz pomógł utorować drogę do odkrycia naszego własnych neuroprzekaźników wewnętrznych (nazwanych endokannabinoidami), anandamidu i 2-AG, które produkujemy sami, kiedy nasze ciała doświadczają spastyczności, bólu, stanu zapalnego, lub innych problemów autoimmunologicznych (marihuana medyczna jest stosowana w leczeniu pacjentów na całym świecie).

Naukowcy nie debatują, czy marihuana jest lekiem; oni rozwiązali tę debatę w 1990 roku wraz z odkryciem układu endokannabinoidowego i wyjątkowej zdolności rośliny konopi w działaniu na receptory kannabinoidów organizmu. Naukowcy raczej zajmują się zgłębianiem ogromnych możliwości marihuany w pomaganiu pacjentom.

Dyskusje odbywające się na panelach medycznych, wśród wielu tematów zawierają mapowanie genomów ludzkich wobec konkretnych szczepów konopi, niektórych z wysoką zawartością THC, niektórych bez THC i innych z kombinacją kannabinoidów, których nie jesteśmy nawet sobie w stanie wyobrazić.

Czechy, Izrael, Rumunia, Paragwaj, Kanada, Kolumbia i inne kraje wprowadziły specjalne krajowe programy z użyciem medycznej marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.