Nowa Anglia jest następna 1


jak-zwijac-idealnego-jointa

Z sukcesem kampanii legalizacyjnej marihuany w Oregonie, Alasce oraz Dystrykcie Kolumbii – w których każda z nich przeszła głosowanie legalizując tym samym posiadanie marihuany na własny użytek oraz stosowanie jej w celach rekreacyjnych – zwolennicy kierują obecnie swój wzrok na pozostałe stany.

W szczególności, wielu zwolenników skupia się teraz na Nowej Anglii, a konkretnie, Maine – które, jako pierwsze w stanie Nowej Anglii zalegalizowało medyczną marihuanę w 1999, jest postrzegane jako najbardziej prawdopodobne, aby zrobić to samo w odniesieniu do rekreacyjnej marihuany podczas następnego cyklu wyborów.

Jak zwraca uwagę jeden z dziennikarzy, z wyjątkiem Dystryktu Kolumbii, legalizacja rekreacyjnej marihuany została ograniczona do stanów zachodnich.

„Zwolennicy legalizacji marihuany mówią, że koncentrowanie się na Maine jest schematyczne – łatwość procesu inicjatywy obywateli Maine sprawia to bardziej opłacalnym, niż w stanach, gdzie przepisy mogą być zmienione tylko poprzez skomplikowane państwowe walki ustawodawcze.”

Na samej górze tego jest to, że to już prawie 40 lat od czasu, gdy całe Maine zdekryminalizowało marihuanę, przynajmniej do posiadania małych ilości.

Czynniki te dają zwolennikom legalizacji marihuany w Maine nadzieję nie tylko na stworzenie ustawy, ale również na przegłosowanie jej.

Całkiem możliwym jest, że Maine będzie pierwszym północno-wschodnim stanem, który zalegalizuje marihuanę, a inne stany pójdą w jego ślady,” mówi dyrektor spraw krajowych.

Aby uzyskać legalizację marihuany w Maine, zwolennicy będą musieli zebrać ponad 60.000 podpisów pod petycją.

olej cbd, konopny, cbd, thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Nowa Anglia jest następna

  • 123

    Does your blog have a contact page? I’m having problems locating it but,
    I’d like to send you an email. I’ve got some recommendations for your blog
    you might be interested in hearing. Either way, great blog and
    I look forward to seeing it expand over time.

nasiona marihuany, nasiona konopi, sklep