Jakie są skutki uboczne przedawkowania marihuany?

dziewczyna-pali-trawke

Nadużywanie palenie lub przyjmowania w jakikolwiek inny sposób marihuany ma nieco skutków ubocznych. Może to być tak błahe jak minimalny wzrost apetytu, aż do niebezpiecznego raka płuca.

Może to również prowadzić do zwiększenia możliwości przydarzenia się wypadku. Wszystko w nadmiarze może być szkodliwe. Logicznie myśląc, nadmierne spożycie marihuany może powodować problemy w pracy, w domu, jak również prowadzić do problemów prawnych i finansowych.

Marihuana konsumowana w pożywieniu jest bardziej szkodliwa niż palona, ponieważ kiedy jesz substancję, organizm wchłania ją w całości. Konsumowana porcja jest większa i bardziej efektywna niż palona.

Szkodliwe skutki uboczne marihuany z racji przedawkowania to między innymi złudzenia (wizualne, akustyczne, kinestetyczne), przewidzenia, niemożność rozpoznania własnej tożsamości. Oddychanie staje się trudne, a nasze możliwości fizyczne są utrudnione. Spożycie ma również tendencję do powodowania przyspieszenia szybkości tętna i przepływu krwi, co prowadzi do szybszego oddechu, powodując szybsze starzenie ciała.

Podsumowując cały ten wpływ fizyczny, istnieje również większe ryzyko zachorowania na raka płuc, zawał serca i udar.

W wyniku konsekwentnego nadużywania marihuana może powodować niepożądane zaburzenia mózgu. Zakłóca to normalną równowagę chemiczną mózgu i jego struktury regulacyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.