Dlaczego medyczna marihuana jest taka droga?

konopia-wybor-leczy

W pierwszej kolejności, Ministerstwo Zdrowia normuje medyczną marihuanę na dużą skalę. Musisz mieć pozwolenie, aby legalnie zakupić medyczną marihuanę. Dodatkowo potrzebujesz również kupić roczny, odnawialny dowód osobisty, który wydawany jest w Kalifornii za 100 dolarów (około 413zł tylko za kartę). Obecnie, medyczna marihuana nie jest obecna na liście leków refundowanych.

Uncja tego leku (28, 35 gram) może kosztować około 350 dolarów (około 1450zł), które możesz zużyć w ciągu niecałego tygodnia, w zależności od zapotrzebowania terapii. Za pomocą tego prostego rachunku, możesz wywnioskować, że to kosztuje ponad 1200 dolarów (około 5000zł) miesięcznie. Ta cena przedstawia legalny dostęp do medycznej marihuany.

Z drugiej strony, uliczna marihuana kosztuje znacznie mnie, a cena utrzymuje się na fluktuacji w zależności od ilości, jakości oraz miejsca. Cena to połowa stawki jak za medyczną marihuanę, ale niestety nie zapewnia tak dobrej jakości i w większości przypadków jest ona zanieczyszczona, co może powodować choroby, zatrucia, a nawet śmierć.

Skutkiem tego są wnioski, że medyczna marihuana jest droższa w porównaniu do innych leków, ponieważ nie jest legalna we wszystkich miejscach oraz prezentuje sobą bardzo wysoką jakość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.