nasiona marihuany, nasiona konopi

Niektóre postaci marihuany

podaj-blanta-synu

Marihuana jest rośliną, ziołem jak i lekiem, który jest używany w celach medycznych, a także w celach rekreacyjnych. Czy jest niebezpieczna, czy też nie, zależy od tego do czego jest wykorzystywana oraz jakie jej ilości są zażywane. Jest kilka najbardziej powszechnych form marihuany, a oto one:

„Trawka”
Jest naturalną postacią marihuany w formie nieprzetworzonej. Liście i pączki dwóch roślin, konopi siewnej i konopi indyjskiej są suszone i kruszone, tworząc płatki bardzo podobne do tytoniu zawartego w papierosach. Używane są do tego celu rośliny żeńskie, ponieważ w przeciwieństwie do roślin męskich zawierają delta-9-tetrahydrokannabinol (powszechnie znane jako THC).

Haszysz
Tak samo jak trawka – jest palony. Zamiast pączków i liści, żywicę ekstrahuje się w celu utworzenia pasty, oleistego produktu, który może być formowany w różne kształty i jest czasem mylony z lukrecją (z wyjątkiem silnego, ostrego zapachu, który zawiera kannabis).

Jako składnik żywności
Jako że marihuana jest ziołem, może być użyta do przyprawienia żywności, choć potrzebne są inne silne składniki, aby zamaskować jej zapach! Olej wytworzony z marihuany również może być spożyty w napoju, przy czym poleca się głównie mleko.

Mimo, że to są trzy główne formy marihuany, to palenie jest wciąż najpopularniejszym sposobem wykorzystania jej do celów rekreacyjnych.
Użytkownicy medycznej marihuany opierają się głównie na pigułkach, vaporizerach, a także skrętach (slangowo zwanych jointami, co oznacza wyrób przypominający wyglądem papierosa, ale będący wypełniony suszem z konopi).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Niektóre postaci marihuany”

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc


Ta witryna cbdleczy.com wykorzystuje pliki cookies.