Kraje Uprawiające Najlepszą Marihuanę

Top 10 krajów, w których uprawia się najlepszą marihuanę.

Hiszpania (Barcelona)

Ach, cudowna Barcelona! Nie tylko piękno tego miasta sprawi, że zaniemówisz, ale także jej marihuana. Barcelona ma ponad 300 klubów konopnych, które dostarczają swoim członkom jedne z najlepszych konopi, na jakie możesz doświadczyć. Od silnych sativ po aromatyczne indici; oleisty wosk i wspaniała żywica. W Barcelonie znajdziesz dosłownie wszystko!

Holandia (Amsterdam)

Holandia ma pewną reputację (w szczególności Amsterdam) wśród wielu grup ludzi na całym świecie.

Amsterdam przez wielu uważany jest za obecną stolicę marihuany w Europie. Z wieloma „kawiarniami” rozsianymi po mieście, można zauważyć doskonałe uznanie konopi, gdzie tony różnych odmian marihuany i różnych produktów z konopi. Często tworząc nowe i unikalne szczepy, które różnią się mocą i smakiem, Amsterdam był ostatnimi czasy centrum handlu marihuany.

USA

Stany Zjednoczone, kraj, który bardzo przyczynił się do niedawnej popularyzacji konopi indyjskich, rozwijają i ulepszają nowsze metody uprawy, dzięki czemu powstaje jedna z najlepszych konopi, jakie można znaleźć na świecie. Stany Zjednoczone są uważane za jednego z największych wydawców na rynku konopi, zarówno dla konsumentów, jak i hodowców zajmujących się badaniami i rozwojem.

Afganistan

Jeśli myślałeś, że najlepsze zioło jest ograniczone tylko do świata zachodniego, pomyśl jeszcze raz, Afganistan to jedni z najlepszych producentów konopi na świecie, zarówno pod względem jakości, jak i ilości. Afganistan został również uznany za jedno z pierwszych miejsc na świecie, gdzie uprawiano konopie indyjskie; nawet wszystkie odmiany Kush pochodzą stamtąd!

Nepal

Uprawa i konsumpcja marihuany była w Nepalu w pełni legalna do wczesnych lat 70-tych, zanim pojawiła się legalizacja nowego rządu, aby ją kryminalizować. Jednak nadal rzadko jest egzekwowany, pokazuje tylko głęboką historię uprawy konopi na tym obszarze.

Australia

Australia od kilku lat słynie z badań nad konopiami indyjskimi i produkcji bardzo silnych kwiatów. Uważa się, że udało im się uzyskać rośliny o sile THC do 40%, co jest prawie dwukrotnie większe niż to, do czego jesteśmy przyzwyczajeni na całym świecie.

Kanada

Kanadyjczycy szybko zalegalizowali medyczne zastosowania marihuany i dodatkowe badania nad nią, co zaowocowało nową kulturą konopi, która ma głęboką miłość w tworzeniu jednych z najlepszych szczepów na świecie.

Maroko

Maroko jest jednym z największych eksporterów haszyszu na świecie, produkującym jedne z najlepszych haszyszu i żywicy, jakie można znaleźć. Prawa nadal są przeciwne jego uprawie i konsumpcji, ale jest to dość powszechne wśród wszystkich, zwłaszcza wśród młodzieży.

Liban

Na całym świecie słynący z haszyszu, Libańczycy produkują jedne z najlepszych haszyszów na całym świecie. Czerwony i żółty libański haszysz to tylko dwa przykłady wśród najsłynniejszych haszyszów wśród koneserów marihuany.

Jamajka

Miejsce narodzin marihuany, czy może być bardziej synonimem marihuany niż Jamajka? Ich wspaniały klimat pomaga wyhodować jedne z najlepszych doniczek na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.