Rzeczy, które można bezpiecznie wapować (oprócz marihuany)

Wapowanie okazuje się być przemysłem o łącznej wartości ponad miliarda dolarów. Zasadniczo, cały przemysł ewoluował z koncepcji e-papierosa, oferując obecnie wiele niewiarygodnych smaków oraz doświadczeń. Wapowanie z nikotyną oraz marihuaną jest bardzo powszechne, ale czy wiesz, że są również inne opcje?

1. Gliceryna warzywna

Oprócz nikotynowego e – płynu, gliceryna roślinna jest jednym z najbardziej popularnych produktów stosowanych wśród użytkowników waporyzatorów. Gliceryna daje subtelny, a zaraz „gruby dym”, zapewniając łagodne i kojące uczucie. Mimo, że nie jest szkodliwa, nie jest zalecana w nadmiarze.

2. E – płyny

E – płyny to najbardziej zabawny element, jeśli chodzi o wapowanie. Istnieje wiele rodzajów cieczy, które można wykorzystać do palenia. Na rynku można dostać e – płyny w każdym możliwym smaku, jaki tylko jesteś w stanie wymyślić, mojito, zielona herbata, lody śmietankowe itp. Możesz wybierać spośród ponad 40 różnych rodzajów cieczy i delektować się niepowtarzalnymi mieszankami. Każdy e – płyn ma niepowtarzalne efekty na mózg, najczęściej jednak są one bardzo łagodne.

3. Wilgotne łodygi

Wapowanie łodyg jest najnowszym trendem. Uczucie haju towarzyszące wapowaniu łodyg z ziołem lub bez jest naprawdę wyjątkowe. Dodaj jedną jednostkę cannabis i dwie jednostki sproszkowanych łodyg, a otrzymasz jeden z najlepszych produktów do palenia.

4. Zioła

Wapowanie ziół jest nie tylko legalne, ale także bardzo łatwo dostępne. Możesz kupić je w dowolnym sklepie, a większość z nich ma wspaniałe właściwości medyczne. Możesz je również dodać do marihuany, lub stosować w czystej formie. Liście damiany, kocimiętka, waleriana, passiflora, lawenda itp.
Zioła te nie tylko wzmocnią efekty cannabis, ale również pomogą ci się zrelaksować aktywując centrum przyjemności w mózgu.

5. K2 – syntezowana ciecz

K2 jest jednym z najnowszych produktów w rodzinie wapowania. Nie tylko sprawia, że pokój wypełnia olśniewający zapach, ale też zapewnia szczyt doświadczeń już w 20 minut. Efekty mogą trwać kilka godzin, a już jedna kropla robi świetną robotę. Czym jest zatem K2? Jest to ciekły syntezowany płyn, który powinien być stosowany z wieloma środkami ostrożności. Płyn ten może być dodatkiem do ziół, marihuany, a także innych produktów.

6. Gałka muszkatołowa

Gałka muszkatołowa może wydawać się dziwnym wyborem jeśli chodzi o wapowanie, ale dzięki niej można uzyskać naprawdę zaskakujące efekty. Wystarczy zmielić trochę gałki muszkatołowej, dodać kilka kropli wody i wymieszać z jednym z produktów do wapowania. Smak nie jest przytłaczający – jak niektórzy mogliby oczekiwać, a efekty trwają co najmniej dwie godziny. Ze względu na to, że jest ona legalna i łatwo dostępna naprawdę warto spróbować.

Przemysł dotyczący wapowania mocno się rozwija i praktycznie codziennie wychodzą jakieś nowe produkty oraz pomysły zastosowania produktów, które już znamy. Jest to nie tylko lepsza alternatywa niż palenie, ale także świetny sposób na odkrywanie nowych smaków i cieszenie się wyjątkowym hajem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.