Rzeczy, które można bezpiecznie wapować (oprócz marihuany)

Rzeczy, które można bezpiecznie wapować (oprócz marihuany), CBDLeczy.pl

Wapowanie okazuje się być przemysłem o łącznej wartości ponad miliarda dolarów. Zasadniczo, cały przemysł ewoluował z koncepcji e-papierosa, oferując obecnie wiele niewiarygodnych smaków oraz doświadczeń. Wapowanie z nikotyną oraz marihuaną jest bardzo powszechne, ale czy wiesz, że są również inne opcje?

1. Gliceryna warzywna

Oprócz nikotynowego e – płynu, gliceryna roślinna jest jednym z najbardziej popularnych produktów stosowanych wśród użytkowników waporyzatorów. Gliceryna daje subtelny, a zaraz „gruby dym”, zapewniając łagodne i kojące uczucie. Mimo, że nie jest szkodliwa, nie jest zalecana w nadmiarze.

2. E – płyny

E – płyny to najbardziej zabawny element, jeśli chodzi o wapowanie. Istnieje wiele rodzajów cieczy, które można wykorzystać do palenia. Na rynku można dostać e – płyny w każdym możliwym smaku, jaki tylko jesteś w stanie wymyślić, mojito, zielona herbata, lody śmietankowe itp. Możesz wybierać spośród ponad 40 różnych rodzajów cieczy i delektować się niepowtarzalnymi mieszankami. Każdy e – płyn ma niepowtarzalne efekty na mózg, najczęściej jednak są one bardzo łagodne.

3. Wilgotne łodygi

Wapowanie łodyg jest najnowszym trendem. Uczucie haju towarzyszące wapowaniu łodyg z ziołem lub bez jest naprawdę wyjątkowe. Dodaj jedną jednostkę cannabis i dwie jednostki sproszkowanych łodyg, a otrzymasz jeden z najlepszych produktów do palenia.

4. Zioła

Wapowanie ziół jest nie tylko legalne, ale także bardzo łatwo dostępne. Możesz kupić je w dowolnym sklepie, a większość z nich ma wspaniałe właściwości medyczne. Możesz je również dodać do marihuany, lub stosować w czystej formie. Liście damiany, kocimiętka, waleriana, passiflora, lawenda itp.
Zioła te nie tylko wzmocnią efekty cannabis, ale również pomogą ci się zrelaksować aktywując centrum przyjemności w mózgu.

5. K2 – syntezowana ciecz

K2 jest jednym z najnowszych produktów w rodzinie wapowania. Nie tylko sprawia, że pokój wypełnia olśniewający zapach, ale też zapewnia szczyt doświadczeń już w 20 minut. Efekty mogą trwać kilka godzin, a już jedna kropla robi świetną robotę. Czym jest zatem K2? Jest to ciekły syntezowany płyn, który powinien być stosowany z wieloma środkami ostrożności. Płyn ten może być dodatkiem do ziół, marihuany, a także innych produktów.

6. Gałka muszkatołowa

Gałka muszkatołowa może wydawać się dziwnym wyborem jeśli chodzi o wapowanie, ale dzięki niej można uzyskać naprawdę zaskakujące efekty. Wystarczy zmielić trochę gałki muszkatołowej, dodać kilka kropli wody i wymieszać z jednym z produktów do wapowania. Smak nie jest przytłaczający – jak niektórzy mogliby oczekiwać, a efekty trwają co najmniej dwie godziny. Ze względu na to, że jest ona legalna i łatwo dostępna naprawdę warto spróbować.

Przemysł dotyczący wapowania mocno się rozwija i praktycznie codziennie wychodzą jakieś nowe produkty oraz pomysły zastosowania produktów, które już znamy. Jest to nie tylko lepsza alternatywa niż palenie, ale także świetny sposób na odkrywanie nowych smaków i cieszenie się wyjątkowym hajem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Rzeczy, które można bezpiecznie wapować (oprócz marihuany)”


Strony o tematyce - konopi indyjskich, marihuanie, THC, CBD:

o marihuanie, kuchnia konopnej uprawa, hodowla, marihuany, poradnik medyczna marihuana, informacje informacje, nasiona marihuany, konopi foto, marihuany, ganji, trawki uprawa, hodowla, marihuany, konopi, cannabis, indoor tematy marihuana, konopie konopie indyjskie, cannabis news o haszyszu, o marihuanie, konopiach tematy, konopi indyjskiej foto, galeria, haszysz marijuana, marihuana, cannabis, seeds, seed, akseeds cannabis, marihuana, ganja, trawka thc, cbd, marihuana, tritonseeds ganjafarmer, blog, o marihuanie marihuana, konopie, thc, cbd galeria, uprawa, hodowla, marihuany cbd, olej konopny, informacje medyczna marihuana, olej, cbd, thc cannabis, newsy, najlepsze, marihuana galeria, marihuana, cannabis marihuana, f2seeds, f2 seeds marihuana, taniesianie, tanie sianie marihuana samen, marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras blog, dutch-seeds, pestki, ziarna uprawa, hodowla, marihuany, konopi blog, thc-thc, newsy, informacje thc tv, filmy cannabis, multimedia o marihuanie foto, marihuany, konopi, trawki forum o uprawie, marihuana, konopie, indyjskie, dyskusje dyskusje o uprawie, forum konopne, marihuana forum nasiona marihuany, nasiona konopi, producent, sklep, akseeds forum, marihuana, ciekawe tematy blog, o tematyce, marihuany, cannabis najlepsze, sklepy, opinie, nasiona, marihuany, konopi, cannabis newsy, sklepu, z nasionami marihuany, trawki forum haszysz, o uprawie, hodowli, marihuany ganjafarmer, marihuana, forum, rozmowy, konopne holenderski skun, holenderskiskun, blog o marihuanie ranking, topowe, nasiona marihuany darmowy, hosting, galeria, marihuana thc-thc, nasiona marihuany, konopi, feminizowane, automatic galeria, marihuany, cannabis seedbay, nasiona marihuany, konopi, cannabis, trawki, ganji, auto galeria marihuany, konopi, cannabis cannabis seeds, marijuana, akseeds uprawa, hodowla, marihuany, konopi, outdoor najlepsze, sklepy z nasionami marihuany, konopi, cannabis

Copyright © CBDLeczy.pl - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.