Wskazówki dla pań przechodzących przez comiesięczne skurcze

1. Czas na masaż.

Niezależnie od tego czy doświadczasz poważnych skurczy czy przechodzić przez miesiączkę łagodnie, nic nie uczyni tego tygodnia lepszym niż złagodzenia napięcia fizycznego. Kremy będą najłatwiejsze pod względem stosowania miejscowego, na szyję i ramiona, a także dłonie – by złagodzić spięte mięśnie. Poproś swojego partnera o wmasowanie kremu także w dolną część pleców, odcinek lędźwiowy. Mimo, że CBD świetnie łagodzi ból w przypadku podania doustnego, THC jest najskuteczniejszym kannabinoidem jeśli chodzi o zastosowania zewnętrzne.

2. Nie lekceważ leczniczej mocy couch – lock.

Osobiście, lubię kiedy wypełniam swoje obowiązki i jestem zajęty kiedy jestem na haju, więc skłaniam się ku odmianom sativa i mieszankom podnoszącym energię. Ale jest w miesiącu czas, kiedy decyduje się na odmiany typu indica dla porządnego relaksu. Mocne Master Kush, Mango Kush, Tahoe OG są bezpiecznym wyborem. Działanie uspokajające pozwoli ci odpocząć, kiedy organizm potrzebuje aby zwolnić.

3. Produkty spożywcze zawierające marihuanę.

Produkty spożywcze o niskiej zawartości marihuany 10 – 25 mg są doskonałą alternatywą dla garści ibuprofenu. Jeśli jesteś dzieckiem kwiatu jak ja, możesz wzmocnić zwykły haj słodyczami z niską zawartością marihuany lub zdecydować się na silniejszą dawkę, jeśli jesteś szczególnie drażliwa i obolała.

4. Nawadniaj, nawadniaj, nawadniaj.

Tracisz codziennie dodatkowe płyny: pij dużo wody! Trzymaj butelkę wody obok siebie cały czas, abyś pamiętała, żeby pić. Pozostanie nawodnionym zmniejszy odczuwanie skurczy i pomoże organizmowi przejść przez ten szczególny czas. Istnieje w internecie również wiele przepisów na lecznicze napoje działające jako szybka ulga posiadająca efekty żołądkowo – uspokajające.

5. Zaplanuj przestrzeń na rozciąganie.

Jeśli przesiadujesz na kanapie cały tydzień, zaplanuj swój haj na coś uspokajającego jak joga i rozciąganie. Przyjemnym będzie dostarczenie tlenu do spiętych mięśni i z pewnością uspokoi to trochę hormony.

6. Lecznicza kąpiel.

Długo utrzymujący się efekt miejscowy daje kąpiel z dodatkiem soli do kąpieli. Wiele kobiet spędza dużo czasu w wannie, aby złagodzić ból mięśni i skurcze, a dodanie do wody soli będzie bezpiecznym sposobem na ulgę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.