Nasiona konopi i olej z konopi

trawka-zestaw-poczatkujacy

Nasiona konopi znane są na całym świecie w zastosowaniach takich jak składnik pielęgnacji skóry, jak również żywność, ponieważ bogaty jest w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe – omega-3, omega-6, omega-9 i GLA, a także białko, które zawiera wszystkie aminokwasy.

Ustawodawco w poszczególnych krajach różni się w zależności od regiony i musisz się to sprawdzić, zanim zaczniesz stosować się do jakichkolwiek wskazówek.

Mączka z nasion konopi jest produktem, który powstaje po zmieleniu i ekstrakcji nasion. Mączka zawiera nadal 25% białka i stanowi doskonałe źródło błonnika spożywczego zarówno dla zwierząt jak i ludzi.

Olej wyciśnięty z konopi zawiera najwyższe stężenie kwasów tłuszczowych (omega 6, omega 3 i GLA) w porównaniu do wszystkich naturalnych roślin. Ponadto, nasiona konopi są bogate w bardzo dobrze przyswajalne białko.

Istnieje coraz więcej dowodów na to, że wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 mogą odgrywać ważną rolę u zwierząt doświadczających stanów chorobowych takich jak świąd, choroby skóry, atopowe zapalenie skóry, alergie, choroba zwyrodnieniowa stawów, nowotwory, choroba zakrzepowo-zatorowa, zespół ziarniniaka eozynofilowego.

Olej z nasion konopi wykazuje wielki potencjał jako dodatek lub składnik karmy dla psów i kotów. Ponadto, kompozycja odżywcza świetnie wpasowuje się jako pasza zarówno dla małych jak i dużych zwierząt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.