nasiona marihuany, nasiona konopi

Jak uzyskać medyczną marihuanę w Kanadzie?

jedzenie-marihuana-kuchnia-thc-leczy

HC przewiduje dwie kategorie ludzi, którzy mogą zaliczać się do zakwalifikowania jako Ci, którzy legalnie mogą korzystać z dóbr medycznej marihuany. Są to:

Kategoria 1
W tej kategorii ludzie, którzy ubiegają się o marihuanę są tymi, którzy cierpią na silne bóle lub skurcze mięśni powodowane przez stwardnienie rozsiane lub chorobę uszkodzenia rdzenia kręgowego .
Silny ból, niemożność jedzenia lub cierpienie z powodu ciężkich nudności, które powoduje rak oraz HIV/ AIDS, silny ból powodowany przez zapalenie stawów, ataki epilepsji, utrata masy ciała, skrajne niedożywienie.

Kategoria 2
W tej kategorii ludzie, którzy kwalifikują się do legalnego używania marihuany to osoby cierpiące przez symptomy obezwładnienia powodowane jakąkolwiek chorobą niewymienioną powyżej.

Jeżeli kwalifikujesz się, to kolejnym krokiem jest aplikacja w kanadyjskim MMAR, który pomoże Ci w zapewnieniu sobie licencji upoważniającej do legalnego dostępu i korzystania z marihuany. Oczywiście chodzi tutaj wyłącznie o medyczne wykorzystanie marihuany.

Należy również aplikować do kanadyjskiego OCMA. Organ medyczny musi wypełnić i podpisać oświadczenie lekarskie (wniosek) wskazując tym samym Twoje objawy i dawki marihuany jakie potrzebujesz stosować. Jeżeli zostaniesz upoważniony do stosowania marihuany, to jedyne co zostanie do zrobienia to wydanie karty identyfikacyjnej, którą na żądanie policji będziesz musiał okazywać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc


Ta witryna cbdleczy.com wykorzystuje pliki cookies.