Znani ludzie, którzy korzystają z dobrodziejstw marihuany

snoop-dogg-popiera-legalizacje

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z korzyści medycznych, które niesie ze sobą kannabis. Roślina konopi, znana również jako marihuana, wykorzystywana jest przez wielu ludzi do leczenia różnych chorób.

Poniżej przedstawiamy pięć gwiazd, które używają marihuany do leczenia swoich dolegliwości, a które pewnie znasz.

Melissa Etheridge – Ta kobieta spopularyzowała wiele ludowych piosenek rockowych i jest dobrze znana ze swojego „chrapliwego” głosu. To ona zaśpiewała „The Angels”. W 2004 roku zdiagnozowano u niej raka piersi, a marihuana pomogła jej walczyć z chorobą.

Montel Williams – Amerykańska osobowość telewizyjna, radiowa. Najbardziej znany z „The Montel Williams Show”. Jednak wiele osób nie wie, że walczył on ze stwardnieniem rozsianym, chorobą zapalną, wpływającą na mózg i rdzeń kręgowy.

Snoop Dogg – Ten słynny raper deklaruje, że korzysta z dobrodziejstw konopi do leczenia jaskry. Niektórzy twierdzą jednak, że jest to tylko pretekst, aby używać marihuanę. My jednak nie będziemy kwestionować prawdziwości jego wypowiedzi.

Michael J. Fox – Ten facet jest znany jako mężczyzna który podróżował do przeszłości w filmie „Back to the Future”. Jest również aktorem, który podkładał głos do postaci Stuarta malutkiego. Wiele osób wie, że Fox walczy z chorobą parkinsona i również używa on marihuany.

Bob Marley – Ten facet jest znany jako mocny zwolennik stosowania marihuany. Jednak wiele osób nie wie, że używał on jej również w celach medycznych, nie tylko rekreacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CBDLeczy.com - czyli medyczna marihuana i olej CBD-RSO w medycynie.